В Іспанії, а також іспаномовних медіа країн Латинської Америки вийшла ціла низка публікації, присвячені окупованому Криму

В Іспанії, а також іспаномовних медіа країн Латинської Америки – Аргентина, Панама, Еквадор, Гондурас, Чилі, Венесуела – вийшла ціла низка публікації із посиланням на іспанську новинну агенцію EFE, присвячені окупованому Криму, які цитують Тамілу Ташеву та Офіс Кримської платформи.

Статті висвітлюють питання колонізаторської політики рф та перетворення окупованого Криму на російську військову базу, що дає можливість країні-агресорці наступати на материкову частину України й створює загрозу світовій безпеці. Також лейтмотивом публікацій стала безкомпромісність Української держави та Президента України Володимира Зеленського щодо територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів 1991 року.

Тему окупованого Криму підхопили іспаномовні соцмережі, де вже з’явилася понад сотня твіттів із репостами новин та обговоренням ситуації на півострові в контексті його ролі у повномасштабному вторгненні росії, а також з точки зору історичної ретроспективи, адже це вже третя спроба москви колонізувати півострів.

Цей ажіотаж в іспаномовних медіа ще раз свідчить про необхідність посилювати діалог з країнами Глобального Півдня, адже увага до кримського питання у цьому регіоні, як бачимо, є. Саме Крим може стати містком до порозуміння з партнерами України з числа країн Global South.

Читати повну статтю EFE: https://cutt.ly/586KfqY