Щодо послуг електронного урядування України для мешканців Криму

Україна вживає всіх необхідних заходів щодо гарантування прав і свобод людини і громадянина, передбачених Конституцією та законами України, міжнародними договорами, усім громадянам України, які проживають на тимчасово окупованій території, зобов’язується підтримувати і забезпечувати з ними, зокрема й інформаційні зв’язки.

Державне агентство з питань електронного урядування України додатково запровадило ряд послуг, що на сьогодні можуть отримати онлайн і громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Державна реєстрація актів цивільного стану
На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» мешканці Кримського півострова можуть записатися на прийом до відділів ДРАЦС, що розташовані на материковій частині України у зручний для себе час, задати питання в онлайн режимі, а також подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.

Інформаційні системи – отримання інформації загального характеру
На порталі «Кабінет електронних сервісів» стала доступна послуга зустрічі з державними особами у форматі відеоконференції.
Також є система пошуку законодавчих документів, база зразків (шаблонів) документів (договори, заяви, юридичні документи та інше).

Електронний суд – послуги судової системи, які надаються в електронному вигляді
На порталі «Судова влада України» доступна інформація щодо стану розгляду судових справ, є можливість надіслати процесуальні документи електронною поштою учасникам судового процесу та судові повістки.
Єдиний державний реєстр судових рішень 
Оприлюднення відомостей у справах про банкрутство

Електронна торгівля – проведення онлайн аукціонів з продажу арештованого майна на поталі «СЕТАМ»

Інші державні реєстри
Державний реєстр речових прав на нерухоме майно: отримання інформаційної довідки; відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно; попередня подача заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень; інше
Реєстр громадських об’єднань
Державний реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності
Єдиний реєстр громадських формувань
Єдиний реєстр арбітражних керуючих
Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів суб’єктів владних повноважень 

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру
Послуга дає можливість отримати витяг про наявну реєстрацію земельних ділянок, незалежно від місця перебування особи. Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, що розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.