Привітання з Днем знань

                  Шановні кримчани, громадяни України!

     Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим вітає Вас із прекрасним святом – Днем знань!

1 вересня особливий день для кожної людини. Це справжнє  всенародне свято, яке стосується не тільки учнів і педагогів, а всіх, хто провів в країні знань  незабутні, щасливі роки дитинства і юності. Це роки, коли ми робимо свої перші відкриття, знаходимо вірних друзів, визначаємо світоглядні орієнтири на подальше життя.

У День знань для наймолодших учнів вперше відкривається чарівний та незвіданий шлях пізнання. Яких би життєвих висот не досягала людина, перші кроки до них завжди починаються зі школи.

Надзвичайно важливими є ці кроки і для п’яти з половиною тисяч дітей, які залишили свої рідні шкільні та дошкільні заклади і вимушено переселилися з Кримського півострову на материкову частину Україну. Юні кримчани зустрічають цей день поруч з новими друзями та вчителями. Майбутнє цих дітей – це майбутнє України.

Дорогі вчителі, школярі та студенти, кримчани, щиро бажаємо Вам упевненості в своїх силах, успіхів у навчанні. Нехай новий навчальний рік стане для кожного з Вас часом звершень і відкриттів, часом підкорення нових вершин в освіті та науці.

Нехай набутий Вами освітній та духовний потенціал стане запорукою для процвітання держави, відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.