Представництво вітає з Новим роком!

 

Важко починати говорити про 2022 рік, не згадавши людей, завдяки яким ми можемо зараз зустріти 2023.

Тих, хто відсвяткує Новий Рік на Херсонщині, Донеччині, Харківщині та інших напрямках. Тих, хто зустріне свято в холодних окопах. Тих, у кого замість подарунків в руках буде зброя, а замість салютів — ворожі залпи. Наші хлопці та дівчата — батьки, матері, сини та дочки — наші герої. У першу чергу ми дякуємо їм!

Окремо згадуємо тих, хто віддали своє життя за кожного та кожну з нас, за мирне небо та за свободу України. Цей день був би неможливий без них. Ми маємо продовжувати їхню боротьбу. Тому що, “чим більше… ми вб’ємо зараз, тим менше… доведеться вбивати наших дітям”.

Але як би окупанти не намагалися нести свою пітьму на наші землі, українські світанки значно яскравіші. І в один із таких збудеться наше спільне бажання — війна закінчиться, і закінчиться перемогою України. Деокупацією Криму, поверненням полонених воїнів, звільненням політв’язнів

Цей рік став важким випробуванням, але як ніколи наблизив нас до головного – звільнення наших людей та земель. 2022 став переворотним для окупованого Криму та його українських мешканців. Ми бачимо, як міцнішають рухи спротиву, сильнішають голоси українців на півострові, руйнуються отруйні наративи росії. Ми не можемо кинути та підвести наших людей і продовжуємо боротися за них!

Представництво зі свого боку активно напрацьовує Стратегію відновлення Криму та всі необхідні реінтеграційні процеси, а також візію економічного відновлення українського півострову. Вже у 2023 році спільно з партнерами будемо активно займатися її імплементацією.

Нам вдалося вивести кримське питання на міжнародний рівень. “Крим – це Україна” цьогоріч звучало майже у всіх куточках світу: Литва, Латвія, Естонія, США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада, Нідерланди, Туреччина, Швейцарія. Український півострів об’єднав навколо себе міжнародну спільноту на рівні президентів, парламентарів, урядовців та послів. Підтримка територіальної цілісності України на порядку денному для наших партнерів, які є частиною ООН, ОБСЄ та Ради Європи.

Цьогоріч ми спостерігали неймовірну еволюцію єдності українців. Ми почули, що “Слава Україні” звучить гучніше за сирени, “я поряд” голосніше за вибухи, а в слові Крим немає ніякої “ы”.

З Новим Роком, шановні українці та інші 7 мільярдів 856 мільйонів прекрасних мешканців нашої планети!

Світло перемагає пітьму! Крим – це Україна! Україна переможе!