Постійний Представник Президента України в АР Крим Anton Korynevych та його заступниця Дар’я Свиридова зустрілися з представниками позапартійного об‘єднання Платформа звільнення політв’язнів. На зустрічі були: Олег Сенцов, Ігор Козловський та Ігор Гриб

Об’єднання створили для захисту прав та звільнення всіх, хто ув’язнений через політичні переслідування поза межами нашої країни, на тимчасово окупованих територіях та всередині країни.
Учасники обговорили діяльність Представництва та Офісу Кримської платформи, питання українських політв’язнів, подальшу співпрацю з Представництвом та спільні кроки з урядом, у тому числі в справах звільнення бранців Кремля, допомоги сім’ям політв’язнів.

Також Антон Кориневич поінформував учасників об’єднання щодо поданого Президентом України як невідкладного законопроєкту №6104 про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей та його просування у парламенті.