Постійна Представниця взяла участь в Експертному обговоренні концепціїї Інституту гостинності

 

🧳 У середу, 2 листопада, відбулася онлайн-зустріч, на якій представники органів влади, туристичної індустрії, сфери гостинності та освіти обговорили концепцію створення Інституту Гостинності, головне завдання якого — підготувати туристичний ринок до нових потреб українського суспільства у повоєнний час.

🧐 Зокрема, велика увага має надаватись плану відновлення Криму після деокупації, над чим зараз спільно працюють Представництво, Міністерство інфраструктури України та Державне агентство розвитку туризму України.

Постійна Представниця Таміла Ташева зазначила, що розвиток туристичної галузі – це одна з головних складових у стратегії відновлення Криму після деокупації.

💬 «Інститут Гостинності ми напряму пов’язуємо з кадровим потенціалом та планами відбудови для деокупованого Кримського півострова. Також ми розуміємо, що ця інституція буде корисною на інших звільнених територіях України», – сказала Таміла Ташева.

Заступниця міністра інфраструктури України Олександра Азархіна зауважила, що йдеться не про створення нової юридичної установи, а про підвищення якості та формування нової культури гостинності.

Голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів наголосила, що індустрія гостинності – одна з ключових галузей, яка може залучити прямі надходження іноземної валюти в економіку країни за допомогою в’їзного туризму.