Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру до Представництва Президента України в АР Крим!

17 грудня до Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим пластуни передали Вифлеємський вогонь миру.

“Цей вогонь символізує добро, любов і світло. А ще сьогодні він вперше символічно оселився у куточку Криму в Києві. Це сповнює нас теплом та дає нам незламну віру у майбутнє, де такий вогонь миру пластуни передадуть до Криму, до українського Криму”, – сказав Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.

Традицію поширювати Вифлеємський Вогонь Миру започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. На початку метою акції була підтримка неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час, але пізніше вона набула більших сенсів. Від початку цю місію взяли на себе скаути.

До України Вифлеємський вогонь потрапив у 1992 році як приватна ініціатива окремих пластунів. А в 1998 році українські пластуни вперше офіційно отримали Вогонь на митному переході від польських харцерів. Ця традиція зберігається й досі: щороку українські пластуни передають Вифлеємський Вогонь Миру українській громаді, церквам, усім, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.