Окупаційні силовики незаконно обшукали будинок та затримали кримськотатарського активіста та журналіста Ролана Османова

Окупаційні силовики незаконно обшукали будинок та затримали кримськотатарського активіста та журналіста Ролана Османова. Чоловіка відвезли до управління фсб у окупованому Сімферополі.

Обшук проводили співробітники фсб у зв’язку із повідомленням про “пошкодження” залізниці у Бахчисарайському районі 23 лютого 2023 року.

Адвокат Едем Семедляєв намагався пройти в будівлю фсб до незаконно затриманого, але його не допускають.

“Я уклав угоду, прибув представляти його інтереси. Повідомив на прохідній про свій намір зустрітися з підзахисним. До мене вийшов юрисконсульт фсб Руслан Алексейчук. Віддалився на 15 хвилин, а потім знову вийшов і повідомив, що зараз юридична допомога Ролану не потрібна. З його слів, з ним не проводять жодних процесуальних дій”, — повідомив адвокат Едем Семедляєв.

Раніше, у 2019 році в нього вже проходили “оперативно-розшукові заходи”. Окупаційні силовики тоді заявили, що нібито шукали наркотики, але нічого не знайшли.

Ролан Османов — учасник пікетів біля Ханського палацу, він протестував проти його знищення під виглядом реставрації. Активіст регулярно відвідує незаконні судові засідання у справах політв’язнів окупованого Криму.

Представництво засуджує незаконні дії рф та підконтрольних їй окупаційних адміністрацій. Лише звільнення Кримського півострова покладе край злочинам окупації та забезпечить дотримання прав і свобод людини.