Звернення громадян

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Поштова адреса Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим для звернень громадян:

вулиця Михайла Грушевського, 24/2, м. Київ, 01021

Адреса електронної пошти Представництва, призначена для звернень:

  [email protected]

 Адреса електронної пошти Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим для звернень та комунікації з державними органами влади та медіа:

  [email protected]

Телефон для довідок і консультацій:

+38 (067) 547-65-75 –  «гаряча» лінія.

 

 Графік роботи Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим

Понеділок – четвер з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00

П’ятниця – з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.45

Субота, неділя – вихідні дні.

 

Про звернення громадян

Громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь або переселилися з неї, мають право звертатися до Представництва у письмовій або усній формі із пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами.

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Згідно з Законом України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звертаємо увагу, що рішенням Ради національної безпеки і оборони України, яке введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133, обмежено доступ користувачів мережі Інтернет до ресурсів сервісів Yandex.ru, Yandex.ua, а також Mail.ru. Для забезпечення можливості отримання Представництвом ваших звернень, надісланих електронною поштою, просимо не використовувати поштові сервіси російських компаній.

  Зразок звернення

Громадяни можуть звернутися до Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим особисто.

 Графік особистого прийому громадян керівництвом Представництва Президента України в АР Крим

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Дні та час

особистого прийому

ТАШЕВА Таміла Равілівна

Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим перший понеділок місяця

з 14.00 до 16.00

ЧИСТІКОВ Денис Миколайович

Заступник Постійної Представниці Президента України в Автономній Республіці Крим

третій понеділок місяця

з 14.00 до 16.00

Запис громадян на особистий прийом посадовими особами Представництва проводиться щодня у період робочого часу: з понеділка по четвер з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.45 окрім вихідних, святкових та неробочих днів: за контактним номером телефону +38 (067) 547-65-75 (месенджери WhatsApp, Viber, Telegram); за номером телефону безкоштовної «гарячої лінії» 0 800 502 192; за допомогою мережі Skype (обліковий запис – ark predstavnictvo); на електронну адресу: [email protected].


ПОРЯДОК проведення особистого прийому громадян Представництвом на період встановлення на території України карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Порядок особистого прийому громадян на час карантину у форматі .pdf

Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом та іншими посадовими особами Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим “ПОРЯДОК проведення особистого прийому громадян Представництвом на період встановлення на території України карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”