3 листопада о 14:00 відбудеться конференція Ukrainian Studies Go Global у партнерстві з Представництвом/Офісом Кримської платформи та Українським інститутом

☝️ 3 листопада о 14:00 за ініціативи Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту відбудеться конференція Ukrainian Studies Go Global. Захід пройде у партнерстві з Представництвом/Офісом Кримської платформи та Українським інститутом.

🧐 Конференція Ukrainian Studies Go Global має на меті актуалізувати розвиток освітньої дипломатії, проведення дискусій щодо вивчення України в міжнародних академічних середовищах, а також наголосити на важливості досліджень розвитку подій в Україні як в історичному, так і сучасному контексті, у різних галузях знань.

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за посиланням.

🧑‍🎓 На початку конференції п’ять університетів презентуватимуть українські студії у своїх закладах, серед них: університет Віадріни, університетський коледж Лондона, університет штату Пенсильванія, університет Варшави та університет Торонто.

🗣 Під час першої панельної дискусії разом із українськими та закордонними університетами розмова йтиме про Україну очима світу: стан і перспективи вивчення, дослідження та пізнання. Друга панель стосуватиметься України у розрізі тематичних досліджень: українські візіонери та профільні дослідники з’ясовуватимуть, який інтелектуальний продукт ми можемо експортувати світові.

🌍 Командою проєкту проаналізовано топ 200 університетів світу за рейтингом QS World University Ranking 2022 аби зрозуміти, де вивчають україністику в складі загальних програм, а де викладають українські студії окремо — ці дані та контакти нанесено на мапу, аби всі мали до них доступ. Крім цього, створено тематичні дослідження, які описують виклики сьогодення на прикладі освіти, медицини, кібербезпеки й енергетики для обговорення в академічному середовищі. Результати цих досліджень і вебресурс будуть презентовані на Конференції.

👥 Свою участь у події вже підтвердили наступні спікери: директор Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА Костянтин Сігов, доцент катедри культури України та Східної Європи в Університетському коледжі Лондона Уільям Блекер, професор історії України в Європейському університеті Віадріна Андрій Портнов, докторка філологічних наук Олена Романенко, доцент катедри історії УКУ Остап Середа, експерт із довгострокових стратегій і викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Євген Глібовицький.

Деталі на сайті Ukrainian Studies Go Global.

🤝 Імплементаційним партнером проєкту є Центр політичних студій та аналітики “Ейдос”, за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.