11 листопада 2020 року відбулась зустріч Постійного Представника Президента України в АР Крим Антона Кориневича з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні паном Алексом Ленартсом.

Важливою складовою обговорення були питання послідовної політики невизнання, визначеної Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в березні 2014 року, санкційної політики, питань порушення прав людини, обговорення обмеження прав громадян на свободу пересування з боку окупаційних «органів», порушення права власності, порушень проти Української Церкви, порушення прав корінного кримськотатарського народу на території тимчасово окупованого Криму. Також обговорювали важливість підтримку нової резолюції Генасамблеї по Криму.

Окрему увагу під час обговорення було приділення і викликам, пов’язаним із пандемією COVID-19 і гуманітарною кризою, яка склалася на території тимчасово окупованого Кримського півострова через невиконання державою-окупантом – Російською Федерацією – зобов’язання по захисту цивільного населення і надання належного рівня медичної допомоги.

Представництво Президента України в АР Крим вдячне партнерам за послідовну політику невизнання спроби анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і консолідацію зусиль по відновленню територіальної цілісності та суверенітету України на тимчасово окупованих територіях.