Зустріч зі співробітниками Херсонської групи СММ ОБСЄ

15 серпня 2019 року Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич провів робочу зустріч з новопризначеним керівником Херсонської групи спостерігачів СММ ОБСЄ Рафалем Ярмужеком та співробітниками групи.
Сторони обмінялись інформацією щодо формату повноважень органів та обговорили ряд питань зовнішньополітичного та безпекового характеру, пов’язаних з тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим.

Так, мова йшла про ситуацію в Азово-Чорноморському басейні, яка склалась після тимчасової окупації Росією українського Криму, обмеження свободи навігації та мілітаризації півострову.

Під час зустрічі увагою учасників охоплено широке коло проблемних питань, пов’язаних з наслідками протиправної діяльності окупаційної влади Російської Федерації на півострові, починаючи з екологічної ситуації в результаті роботи заводу хімічної промисловості «Титан» та закінчуючи оцінкою порушень прав людини, серед яких незаконні переслідування та утиски кримських татар на релігійному підґрунті та громадян з проукраїнською позицією.
На завершення сторони обмінялися думками щодо перспективи співпраці та взаємодії, зокрема і в інформаційній площині.