Зустріч з Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом

Новини

Напередодні дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся у своїй резиденції з Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим Наталією Попович.

Упродовж зустрічі сторони торкнулися широкого кола питань, зокрема, говорили про діяльність Кримської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату в умовах тимчасової окупації півострова, а також про важливість утворення і становлення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Наталія Попович проінформувала Предстоятеля про ситуацію з порушенням основоположних свобод і прав людини на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим й подякувала Його Святості за підтримку України та молитви за душі і долі наших співвітчизників в Криму.

Патріарх Філарет за особистий внесок у справі відродження Української держави, духовності та розбудови Української Православної Церкви Київського Патріархату нагородив Наталію Попович орденом святої великомучениці Варвари.