Зустріч з радником міністра

2 липня 2015 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з радником Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергієм Костинським.

Під час зустрічі сторони обговорили в контексті кримської проблематики ключові напрямки інформаційної політики України на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та материковій частині України.

Також, співрозмовники обсудили ситуацію зі свободою слова на Кримському півострові. Зокрема, приділили увагу питанням підтримки та захисту представників проукраїнських ЗМІ, які залишаються і працюють на тимчасово окупованій території, показуючи світу реалії російської експансії в Криму.

За результатами зустрічі сторони домовилися посилити взаємодію між Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим і Міністерством інформаційної політики України, громадськістю, об’єднати зусилля і досвід для комплексної реалізації інформаційної політики України з кримської проблематики.