Зустріч з радником Міністра інформаційної політики України

Новини

8 червня 2017 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела заплановану зустріч з радником Міністра з питань інформаційної політики Криму Юлією Каздобіною.

В ході зустрічі сторони обговорили ситуацію в інформаційному просторі на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.

В основному, під час сьогоднішньої зустрічі, співрозмовники приділили увагу розробленій Стратегії інформаційної реінтеграції Криму, напрямкам її реалізації та участі Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

Наталія Попович наголосила на важливості актуалізації теми Криму в інформаційному просторі України та світу, а також максимально можливої присутності українського контенту на тимчасово окупованій території Кримського півострову. Крім того, зауважила, що тематика Криму має ставати більш ширшою, адже й інші проблеми, з якими стикаються наші співвітчизники в Криму, є не менш значними і потребують належного висвітлення.

Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим ознайомила радника Міністра з питань інформаційної політики Криму з діяльністю Представництва в умовах тимчасової окупації Кримського півострова.

Сторони домовились поглибити взаємодію між Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим і Міністерством інформаційної політики України, об’єднати зусилля для комплексної реалізації існуючих завдань та досягнення конкретних результатів.