Зустріч з питань телерадіомовлення у тимчасово окупованому Криму

30 серпня 2018 р. під час робочої зустрічі керівника служби міжнародних зв’язків Представництва Президента України в АРК Євгена Самухи з членом Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергієм Костинським були обговорені проблемні питання мовлення вітчизняних телекомпаній і радіостанцій із материкової частини України на тимчасово окупований Крим та південь Херсонщини, а також технічні заходи протидії російській інформаційній пропаганді з території півострову у відповідних місцевостях, наближених до півострову.
Сергій Костинський відзначив нове технічне оснащення зони адміністративного кордону з Кримом телерадіовежами та іншими засобами мовлення, зокрема вказав на збудовану вежу у селі Чонгар, вказав на збільшення кількості українських радіостанцій і телеканалів, які отримали відповідні дозволи за спрощеною процедурою для передачі сигналів на Крим. Євген Самуха акцентував увагу на необхідності встановлення всіх посадових осіб окупаційної влади Криму, місцевих та російських структур, причетних до незаконного використання радіочастотного діапазону України, будівництва телерадіо споруд російської пропаганди на півострові,  притягнення їх до кримінальної відповідальності і запровадження санкцій, а також на залучені можливостей Держспецзв’язку для технічної протидії російській пропаганді.

Домовилися про об’єднання зусиль та конкретизацію спільних заходів Представництва та Нацради із здійснення моніторингу ефективності виконання планових заходів державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованого Криму у сфері телерадіомовлення.