Зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії OБСЄ в Україні

Постійний Представник Президента в АР Крим Борис Бабін 31 січня 2018 р. провів робочу зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії OБСЄ в Україні.

В ході зустрічі було обговорено широке коло питань, пов’язаних з забезпеченням прав, свобод та законних інтересів громадян України, які проживають та переселилися з тимчасово окупованої території, механізми забезпечення публічного порядку та безпеки в зоні адміністративного кордону та прилеглих до нього населених пунктах, що здійснюються структурними підрозділами національної поліції, проблеми проходження контролю на контрольних пунктах в’їзду-виїзду, зокрема, відмітили переваги системи біометричного контролю, що значно спрощує вказану процедуру.

У ході зустрічі Борис Бабін ознайомив присутніх з організацією діяльності та процесом створення мережі Центрів надання адміністративних послуг, які надаватимуть повний спектр послуг з оформлення паспортних документів громадянам України, в наближених до Автономної Республіки Крим районах, облаштування нових робочих місць для адміністраторів, на території Херсонської області, зокрема в Генічеському та Чаплинському районах, містах Херсон та Каховка.

Також Постійний Представник розповів делегації про поточну діяльність Представництва, про надання гуманітарної, медичної допомоги сім’ям політв’язнів, допомоги з оформлення документів та первинної правової допомоги. Особливу увагу було приділено питанням порушенню прав громадян України в умовах переслідувань окупаційною владою Меджлісу кримськотатарського народу.

Під час зустрічі розглядалися питання надання медичної допомоги, реєстрації актів цивільного стану, проходження військової служби та відмінності надання медичної допомоги  для внутрішньо переселених осіб та громадян України, які прибувають з Криму.

За результатами зустрічі сторони домовились про шляхи подальшої співпраці у вирішенні проблем, що виникають у зв’язку з протиправною діяльністю окупаційної влади.