Зустріч з Першим Секретарем Посольства Швеції

Новини

24 березня 2017 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович провела зустріч з Першим Секретарем Посольства Швеції в Україні Давідом Емтестамом.

В ході зустрічі сторони говорили про розвиток ситуації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Передусім, увага співрозмовників зосереджувалась на питаннях, пов’язаних з систематичним порушенням прав людини в Криму, зокрема, в частині примусового нав’язування російського громадянства, а також діями окупаційної влади, що ведуть до остаточного згортання базових принципів демократії.

Крім того, під час зустрічі, сторони обговорили питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Наталія Попович зазначила, що Представництво здійснює постійний моніторинг додержання прав і свобод громадян, які виїхали з тимчасово окупованої території і оселились на материковій частині України, а також проінформувала Давіда Емтестама про ухвалений напередодні українським Парламентом законопроект, що покликаний підвищити рівень захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим підкреслила роль Швеції в рішучій підтримці суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України та подякувала швецькій стороні за допомогу і підтримку України, що є свідченням справжнього партнерства.