Зустріч з ОБСЄ

11 серпня 2017 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілась з керівником групи спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі спеціальної моніторингової місії в Україні Пітером Чілверзом.

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, особливо, що стосується судилищ, які влаштовує РФ проти українців та кримських татар, а також події, які свідчать про посилення переслідування окупаційною владою в Криму громадян України за політичною та національною ознакою.

Окремо, співрозмовники приділили увагу питанням звернення громадян та забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, розглянули результати останнього моніторингу Представництва додержання прав і законних інтересів громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території.

Крім того, в ході зустрічі, сторони обговорили поточну діяльність учасників так званої «Громадської ради з питань Криму».

Наталія Попович проінформувала Пітера Чілверза про всі факти та обставини, які відбулися протягом останнього місяця, зокрема про низку порушених кримінальних справ за заявами працівників державної установи.

Говорити сьогодні про нормальну роботу установи в контексті повної гарантії безпеки працівникам та громадянам поки що зарано, наголосила Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович під час зустрічі.