Зустріч з ОБСЄ

Новини

31 травня 2017 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілась з керівником групи спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі спеціальної моніторингової місії в Україні Пітером Чілверзом.

В ході зустрічі сторони обговорили ситуацію з порушення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також невиконання державою, що здійснює тимчасову окупацію Криму, проміжного рішення Міжнародного суду ООН у справі «Україна проти Росії».

Значну увагу сторони приділили питанням реалізації державної політики щодо внутрішньо переміщених осіб та права громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території на безвізові подорожі до країн ЄС з 11 червня 2017 року.

Зокрема, Наталія Попович ознайомила Пітера Чілверза з результатами моніторингу Представництва з питання здобуття мешканцями Кримського півострова української освіти за дистанційною формою навчання.

Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим наголосила, що навіть в умовах тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна тримає відкритими двері до цивілізованого світу для співвітчизників в Криму.