Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні

Новини

4 квітня 2017 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Насамперед, мова йшла про порушення прав людини і основоположних свобод на Кримському півострові збоку окупаційної влади.

Значну увагу співрозмовники приділили питанню внутрішньо переміщених осіб. Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим наголосила на важливості продовження державної політики, спрямованої допомогти громадянам, які виїжджають з тимчасово окупованої території на материкову частину України адаптуватись у нових реаліях.

В ході зустрічі, Наталія Попович ознайомила пані Ізабель Дюмон з роботою Представництва та подякувала французькій стороні за всеосяжну підтримку України в прагненнях європейського розвитку, встановлення миру і відновлення суверенітету та територіальної цілісності держави.