Зустріч з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста

Новини

14 червня 2017 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілась з головою офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста Максимом Забалуєвим та асистентом голови офісу МКЧХ Анастасією Марчук.

Під час зустрічі сторони говорили про ситуацію на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, передусім, що безпосередньо відноситься до сфери діяльності Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Крім того, розглянули низку питань, що стосуються внутрішньо переміщених осіб.

Наталія Попович наголосила на важливості роботи місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста та подякувала за допомогу, яку МКЧХ надає Україні для подолання наслідків триваючої російської агресії.

Сторони домовились вибудувати чіткий механізм спільної взаємодії для вирішення конкретних ситуацій, що виникають та відбуваються на тимчасово окупованій території України.

В ході зустрічі, Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зауважила, що допомоги потребує кожен наш співвітчизник з Криму, адже доля деяких з них навіть не відома широкому загалу.