Зустріч з другим секретарем Посольства Великої Британії в Україні

04 липня 2019 року Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич зустрівся з другим секретарем Посольства Великої Британії в Україні пані Шівон Райт, яка з робочим візитом перебуває в Херсонській області з метою ознайомлення із ситуацією внутрішньо переміщених осіб та становища мешканців тимчасово окупованої території АР Крим.

Основну увагу учасники зустрічі сконцентрували на ситуації в тимчасово окупованому Криму, у першу чергу на проблемних питаннях, які потребують законодавчого врегулювання в Україні для повноцінного забезпечення прав громадян, які мешкають на тимчасово окупованій території.

Обговорювалася соціально – економічна та екологічна ситуації на ТОТ України в Криму, які склалися в результаті недбалих та незаконних дій окупаційної влади РФ.

Зверталася увага на факти незаконних переслідувань, залякувань, утисків кримських татар, етнічних українців, переміщення громадян Росії до тимчасово окупованого Криму в порушення норм міжнародного права.

На завершення сторони засвідчили взаємну повагу, подякували за конструктив в ході зустрічі та домовилися про подальшу співпрацю в інформаційній площині.