Зустріч команди Представництва з представниками Посольства Швейцарії в Україні

🇺🇦 Постійна Представниця Таміла Ташева, її заступник Денис Чистіков і керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи Марії Томак зустрілися з представниками Посольства Швейцарії в України: керівницею Програми безпеки людини пані Сабріною Бюхлер (Sabrina Buechler) і співробітницею Посольства Швейцарії Людмилою Гарбуз (Liudmyla Harbuz), яка працює з питаннями миру та прав людини.

🇨🇭 Це перша офіційна зустріч із представниками Посольства Швейцарії після призначення Таміли Ташевої Постійною Представницею Президента України в Автономній Республіці Крим.

🧐 На зустрічі Таміла Ташева розповіла про структуру Представництва та роль створеного на його базі Офісу Кримської платформи, про треки та рівні Кримської платформи. Пані Ташева подякувала швейцарській стороні за участь у самітах Кримської платформи та розповіла про роботу з організації Парламентського саміту Кримської платформи в жовтні цього року.

😤 Детально учасники обговорили також поточну ситуацію в окупованому Криму: що Крим є базою для подальшої російської окупації України, плацдармом для наступу рф на материкову частину України. Водночас – відзначили хвилю антивоєнних висловлювань і протестів на окупованому півострові.
“За дорученням Президента України ми вже працюємо над тим, яким буде Крим після його деокупації. Представництво спільно з Міністерством інфраструктури, Київською школою економіки та експертами напрацювало перше бачення Стратегії відновлення Криму після його деокупації. Безумовно, ми розраховуємо на підтримку наших міжнародних партнерів також у справі відновлення Криму як частини української території”, – зазначила Постійна Представниця.

☝️ Денис Чистіков поінформував про стан справ на Херсонщині: гуманітарну кризу в області, використання окупантами Запорізької АЕС як інструменту тиску, мілітаризацію дітей. Денис Чистіков наголосив на тому, що підтримка світу дуже важлива для деокупації тимчасово окупованих територій України.