Запровадження персональних санкцій в тимчасово окупованому Криму

21 грудня 2018 р. на круглому столі «Запровадження персональних санкцій як механізм забезпечення захисту прав людини в тимчасово окупованому Криму», іноземними представниками посольств було презентовано закони-аналоги «Акту Магнітського» в своїх країнах як ефективні економічні способи впливу на Російську Федерацію.

Учасники круглого столу обговорили структуру, цілі, завдання та мотиви прийняття вказаних законів-аналогів, досвіт і результати їх реалізації в іноземних країнах, а також перспективи створення та реалізації аналогів «Актів Магнітського» в контексті проблеми порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму.

Окремо було проаналізовано позиції Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду щодо можливих злочинів проти людяності та воєнних злочинів, вчинених представниками окупаційної влади в Криму.

Захід відбувся за спільної ініціативи Міністерства закордонних справ України, Кримськотатарського Ресурсного Центру, Меджлісу кримськотатарського народу та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.