Залучення молоді з Криму до вступу до освітніх закладів України

Реалізація права на освіту громадянами, які проживають в тимчасово окупованому Криму та максимальне залучення молоді з Криму до вступу до освітніх закладів на материковій частині України – основні питання сьогоднішньої наради в Представництві.
Захід відбувся під головуванням Першого заступника Постійного Представника Президента України в АР Крим Ізета Гданова за участі представників освітніх центрів “Крим-Україна”, органів державної влади та місцевого самоврядування, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби України.

Серед проблемних питань, які озвучили учасники наради, можна виділити питання перетину адміністративної межі, видачі довідки ВПО, внесення актуальних змін до законодавчих актів України з освітніх питань.
 
За результатами наради вирішено створити оперативний штаб для вирішення нагальних питань, посилити інформаційну кампанію зі вступу через освітні центри “Крим-Україна”, розглянути питання залучення вишів медичного спрямування до зазначеної програми, розробити шляхи інтеграції учнів з Криму в україномовне середовище, тощо.
Учасниками наради було наголошено на координованості дій під час проведення вступної кампанії.