Захід з річниці незалежності Швейцарії

6 вересня 2018 р. керівник служби міжнародних зв’язків Представництва Євген Самуха та головний консультант служби Валерія Пахомова відвідали захід Посольства Швейцарії в Україні з нагоди святкування національного Дня Незалежності.

На прийнятті в Національному заповіднику «Св. Софія Київська» були присутні представники швейцарської громади, парламенту, уряду, бізнесу, культури, громадянського суспільства і засобів масової інформації, а також дипломатичне співтовариство.

Під час заходу була відкрита виставка «Зроблено в Швейцарії» та відзначено двома нагородами Вільяма Теля «Tell-Awards» за зміцнення двосторонніх відносини між Україною і Швейцарією та вагомий внесок у розбудову міцної дружби між громадянами двох країн. Співробітники Представництва привітали Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарії в Україні Гійома Шойрера та його заступника з національним святом, побажали подальшого успішного розвитку відносин між нашими країнами та домовилися про налагодження ефективних контактів з Представництвом в межах його компетенції з кримської проблематики.