З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для громадян, які перетинатимуть адміністративну межу між АР Крим та Херсонською областю у напрямку підконтрольної Уряду України території.

Від завтра, 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для громадян, які перетинатимуть адміністративну межу між АР Крим та Херсонською областю в напрямку підконтрольної Уряду України території. Про це повідомляє речник ДПСУ Андрій Демченко з посиланням на урядове рішення.

Згідно змін встановлених Кабінетом Міністрів України Постановою № 641 з 1 серпня 2020 року для громадян України, які рухаються з тимчасово окупованих територій скасовується обов’язок встановлювати додаток “Дій вдома” та проходити самоізоляцію.

Водночас для іноземців, які слідують в Україну (а також ті іноземці, які перетинають КПВВ з тимчасово окупованої території), залишаються обов’язковими наявність страхового поліса і самоізоляція: якщо громадяни їхатимуть з «червоної зони», то для них діятиме обов’язковий карантин через додаток «Дій вдома». Але є винятки – крім осіб, які прямують транзитом.

Прохання до осіб, які перетинають КПВВ, дізнаватися про актуальні правила перетину адміністративної межі перед поїздкою. Ви завжди можете звернутися за консультацією до нас:

🚀 Адреса електронної пошти Представництва, визначена для звернень громадян: zvernennia@ppu.gov.ua
🚀 Адреса електронної пошти Представництва для звернень юридичних осіб та комунікації з державними органами влади і ЗМІ: ark@ppu.gov.ua
☎️ Телефони для довідок:
+380 (552) 49–59–39 – довідка про реєстрацію, опрацювання звернень громадян та прийом громадян; контактний телефон для попереднього запису громадян на особистий прийом до керівництва Представництва.
0 800 502 192 – безкоштовна телефонна «гаряча лінія» Представництва.
Інформація за вказаними номерами телефонів надається з понеділка по п’ятницю у визначені години роботи Представництва.