Взаємодія Представництва з парламентськими комітетами

4 вересня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, на якому обговорювався законопроект № 8400 щодо спрощення процедур реєстрації шлюбу для мешканців окупованих територій.

За підсумками доповіді Бориса Бабіна народним депутатам щодо правозастосовyої практики, яка склалася з питань надання адміністративних послуг та реєстрації актів цивільного стану для мешканців тимчасово окупованого Криму, законопроект № 8400 був підтриманий Комітетом одноголосно за основу та в цілому.

5 вересня 2018 р. Борис Бабін взяв участь у засіданні парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення із доповіддю стосовно стану справ реалізації трудових та соціальних прав внутрішньо переміщених з Криму осіб та громадян, які проживають на тимчасово окупованому півострові, про поточну діяльність та перспективи роботи Представництва за цими напрямами. За підсумками доповіді та її обговорення із залученням представників Мінсоцполітики України Комітетом було одноголосно підтримано завдання Плану невідкладних заходів з протидії російській агресії з тимчасово окупованої території України в Криму, захисту інтересів держави, громадян та юридичних осіб в Криму на 2018-2019 рр. у сфері трудових та соціальних прав кримчан.