Взаємодія Представництва з парламентським Комітетом з питань інформатизації та зв’язку

18 вересня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін виступив із доповіддю на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку з питань стану справ у сфері мовлення, друку, інформатизації та електронних мереж на тимчасово окупованій території України в Криму.
На засіданні Комітету поза його членами були присутні Голова Державного агентства з питань електронного урядування України,  Директор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Директор департаменту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Директор департаменту зв’язку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, заступник начальника управління Міністерства з питань ТОТ та ВПО України, представники інших органів державної влади.
У своєму виступі Борис Бабін наголосив на формуванні державою-агресором інформаційної мережі окупованої території, систем телефонії, Інтернет-комунікацій, друкованих медіа, пошти, телерадіомовлення що функціонують в Криму. Було приділено особливу увагу поширенню незаконного телерадіомовлення з ТОТ на райони Херсонської області, питанням опрацювання структурами «Укрпошти» відправлень з тимчасово окупованого Криму, аспектам підвищення ефективності санкційної політики у цій сфері. Під час дискусії члени Комітету обговорювали шляхи національного організаційного та правового реагування на ситуацію що склалася, заходи міжнародного впливу на державу агресора у сфері інформатизації та зв’язку.
За підсумками доповіді Комітетом були підтримані відповідні завдання Плану невідкладних заходів з протидії російської агресії з ТОТ України в Криму, захисту інтересів держави, громадян України та українських юридичних осіб в Криму на 2018-2019 роки та було схвалено низку конкретних наступних заходів парламентського реагування.