Вітаємо журналістів з професійним святом – Днем журналіста!

В умовах гібридної війни об’єктивна й неупереджена інформація, вільне слово є потужною зброєю у боротьбі за державну незалежність та територіальну цілісність.

Після російської окупації в Криму почався процес обмеження свободи слова, ліквідації незалежних медіа, переслідувань та залякувань журналістів. Російська окупаційна влада вживає спроби знищити саму можливість для мешканців Криму мати доступ до незалежних та альтернативних засобів масової інформації.

Сьогодні, завдяки роботі українських незалежних професійних та громадських журналістів у тимчасово окупованому Криму, ми отримуємо актуальну інформацію про дії окупаційної влади, обшуки та затримання українців і кримських татар, знищення культурного надбання України та екологічні лиха. Така інформація є складовою для посилення міжнародного тиску на країну-агресора.

Дякуємо журналістам, які інтегрують кримську тему в український медіапростір, висвітлюють проблеми окупованих територій в українських ЗМІ та друкованих виданнях.

Сподіваємося, що питання повернення Криму буде першочерговим у порядку денному українських мас-медіа та постійно перебуватиме в інформаційному просторі європейських країн.