Вітаємо з Днем захисника України!

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим вітає усіх причетних до захисту від російської агресії із Днем захисника України.

Подвиг захисників Вітчизни – величезна правда нашої історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому і жорстокому світі. Це – наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. У доленосний та історичний період Українського державотворення істинні патріоти щоденно роблять свій внесок у збереження та відновлення цілісності і суверенітету України. Сердечна їм подяка за високий професіоналізм, звитягу, героїзм, за справжній український бойовий дух.

Нехай любов до України і людська шана надихають наших Захисників на нові звершення у справі укріплення обороноздатності, збереження миру на нашій, Богом даній землі. Хай кожного із них зігріває вдячність мільйонів українських сердець за щоденне віддане служіння народу України.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за благополуччя, мир і спокій на нашій благословенній землі. Вічна їм слава.

Нехай це свято додасть нам всім оптимізму, енергії, прагнення примножувати оборонну міць нашої Держави.

Слава Україні!