Вітаємо Тамілу Ташеву в команді Представництва!

Ми раді повідомити про призначення Таміли Ташевої на посаду заступника Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.

Таміла Ташева співзасновник та голова правління неурядової громадської організації «КримSOS», яка з 2014 року є партнером – виконавцем програм по захисту ВПО Представництва Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні».

Вона є активісткою правозахисного руху та одним із лідерів молодого покоління кримськотатарського народу. Пані Ташева активно займається вирішенням питань ВПО, ситуацією у сфері прав людини в Криму, правозахисною діяльністю, розробкою українського законодавства в соціальній сфері, у тому числі гуманітарного права стосовно тимчасово окупованих територій.

Пані Ташева має великий досвід у секторі громадянського суспільства. Ще до спроби анексії Криму, Таміла Ташева успішно реалізовувала низку культурних, освітніх проєктів та соціальних ініціатив, які сприяли поширенню культури кримськотатарського народу та розвитку громадянського суспільства в Україні. Таміла Ташева займалася волонтерською діяльністю під час Майдану.

Дякуємо пані Тамілі за те, що погодилася внести свій вклад у роботу Представництва, а також радіємо тому, що у нас більшає таких ініціативних та досвідчених людей, готових боротися за повернення Криму.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №357/2019-рп “Про призначення Т.Ташевої заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим”