Вітання Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим з Днем Конституції України

Новини

Україна є унікальною державою, яка сторіччями сповідує та впроваджує принципи демократії. Сучасна Конституція Україна є результатом довгого, тернистого шляху державотворення від Конституції Пилипа Орлика, Конституції УНР та Законів про тимчасовий державний устрій України Павла Скоропадського.

Шановні співвітчизники!

Глибока реформа деяких положень Основного закону, спрямована на повне осучаснення Конституції незалежної України, приведення її у відповідність високим стандартам провідних демократичних країн світу, що в свою чергу забезпечить остаточну інтеграцію України до європейського простору та гідну реалізацію кожним громадянином прав і свобод.

За ініціативи Президента України Конституційна комісія створила робочу групу, яка має напрацювати пропозиції змін і доповнень до Розділу Х Конституції України щодо Автономної Республіки Крим.

Зміни і доповнення мають забезпечити невід’ємне право кримськотатарського народу на самовизначення у складі суверенної незалежної Української держави та повне і всеосяжне гарантування рівних прав і громадянських свобод етнічним українцям та іншим етносам Криму.

Нехай самовідданість та наполегливість стоять на заваді російській агресії, відновлять мир, суверенітет та територіальну цілісність України, повернуть на тимчасово окуповані території свободу.

Бажаю сил, витримки та терпіння в цей доленосний та історичний період утвердження Української державності!

Зі святом! З Днем Конституції України!
Слава Україні!