«Відновлення автобусного, залізничного, авіаційного сполучення та водопостачання з Кримом можливе лише після його деокупації. Це принципове питання, яке перебуває на постійному контролі», – зазначив Ізет Гданов в коментарі телеканалу ATR

Представництво Президента України з 2017 року постійно піднімає питання щодо необхідності облаштування контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Чонгар» та «Каланчак» мінімальними потребами суто для перетину адміністративної межі.
Передовсім органи виконавчої влади та місцевого самоврядування мають вирішити питання налагодження легальних пасажироперевезень, прямого залізничного сполучення до наближених до КПВВ станцій. Питання легальних перевезень в кримському напрямку напряму пов’язане з питанням національної безпеки нашої країни.

Тому незрозумілою є системна бездіяльність відповідних органів влади та органів транспортного контролю, які мають на це повноваження.

Вкрай необхідним на КПВВ є освітлення, кімната матері та дитини, належне дорожнє покриття, водопостачання, навіси, облаштування санітарної зони, все інше зайве. Для цього не потрібно багато коштів.
Водночас, Ізет Гданов переконаний, що центри надання адмінпослуг мають бути у найближчих населених пунктах, а не на самих КПВВ, в цьому напрямку Представництво постійно працює і вже є результати.
«Тим паче, не може бути і мови про розташування на КПВВ стаціонарних закладів громадського харчування, великих автостанцій, готелів, музеїв тощо» – підкреслив Перший заступник.