Відкрита лекція з питань порушень повітряного права в Криму

17 жовтня 2018 р. Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабін провів відкриту лекцію для студентів Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету щодо порушення державою-агресором міжнародного повітряного права в тимчасово окупованому Криму.

Постійний Представник розповів про повноваження та поточну діяльність Представництва та проаналізував нинішню ситуацію на півострові, окреслив основні застосовні нормативно-правові акти та міжнародні документи з питань здійснення авіаперевезень.

Борис Бабін проаналізував діяльність окупаційної влади в Криму у сфері цивільної авіації та обговорив зі студентами дієві способи припинення протиправних дій російських авіакомпаній, які здійснюють неправомірні перевезення до Криму, висвітлив механізми фактичної реалізації накладених санкцій за порушення РФ міжнародного права. Постійний Представник навів фактичні приклади притягнення до відповідальності за порушення чинного законодавства у сфері авіаційного транспорту. На прикладі блокування російського танкера “Механік Погодін”, розібрав застосування положень Закону України “Про санкції”. Окрему увагу звернув на кадрові питання у сфері цивільної авіації.