В Криму окупаційна влада планує називати вулиці на честь російських військових-убивць

Поки весь світ жахають звірства армії рф на території України, окупаційні адміністрації Криму взялися за новий етап російської пропаганди – планують називати вулиці та сквери іменами російських військових-убивць, встановлювати їхні погруддя тощо.
Керівник окупаційної адміністрації Криму та колаборант сергій аксьонов особисто розпорядився “увічнювати” пам’ять солдатів рф, які загинули на війні рф проти України. Як відомо з відкритих джерел, за його вказівкою окупаційна адміністрація Сімферополя вже створила робочу групу, яка вже складає список вулиць для цього перейменування – у пріоритеті мають бути саме сімферопольці, очевидно, щоб створити ілюзію підтримки війни рф проти України серед мешканців окупованого Криму. Обговорювати ці надзвичайно “важливі” рішення планують наступного тижня, ймовірно через необхідність узгодити, яку саме кількість загиблих можна оприлюднювати.
Нагадаємо, що станом на 25 липня, Представництву відомо щонайменше про 125 поховань військових рф на території тимчасово окупованого Криму. 62 з них, ймовірно, мають громадянство України. Більшість поховань відбувається без висвітлення, а правдиву інформацію про втрати рф досі приховує. Кримчан примусово призивають на війну проти власної країни, що є грубим порушенням IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.
У зв’язку з цим, Представництво розробило детальну інструкцію про те, як громадяни України з окупованого Криму, незаконно мобілізовані до армії рф, можуть здатися у полон, зберегти своє життя та не виконувати злочинних наказів. https://cutt.ly/kGwi8hb
Також ми отримуємо запити від українців, які повідомляють про неможливість терпіти окупацію та тотальну пропаганду, тому хочуть тимчасово залишити територію окупованого Кримського півострова. На цей випадок Представництво теж підготувало інструкцію. https://cutt.ly/yF5WjUq
Такі дії окупаційних адміністрацій Криму направлені на виправдання тривалої воєнної агресії рф проти України. У звільненому, українському Криму не залишиться жодної вулиці чи скверу, названої на честь воєнних злочинців рф.
Крим – це Україна! Україна переможе!