УВАГА! Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим просить громадян, які звертаються до Представництва за допомогою електронних сервісів, використовувати не заборонені поштові інтернет-сервіси

Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017 введено у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 28 квітня 2017 року, яким запроваджено заборону доступу з території України до деяких онлайн-ресурсів/сервісів. Зокрема, застосовано обмежувальні заходи (санкції) щодо надання послуг із доступу користувачів мережі Інтернет до доменних імен поштових сервісів російських компаній (mail.ru; yandex.ua; yandex.ru; inbox.ru; list.ru; bk.ru; mail.ua та інші).

Для забезпечення можливості отримання звернень громадян і надіслання відповідей електронною поштою, Представництво просить використовувати інші не заборонені поштові сервіси, наприклад: ukr.net; gmail.com; yahoo.com; meta.ua; i.ua та інші.