Уряд: прикордонники зможуть пропускати українців на в‘їзд і виїзд з Криму з врахуванням гуманітарних потреб

В’їзд/виїзд на/з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя громадян України буде можливий за наявності гуманітарних підстав та за рішенням Державної прикордонної служби України (з подальшим інформуванням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій).
18 березня Уряд на засіданні прийняв рішення про внесення відповідних змін до розпорядження КМУ «Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 14.03.2020 №291-р

.

Представництво підтримує дії Уряду щодо запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Розуміємо, що це нагальні рішення, але вони не мають обмежувати права громадян.
Тому продовжуємо збирати звернення громадян щодо обмежень перетину адмінмежі та передаємо їх до Кабінету Міністрів. Вважаємо, що такі обмеження не повинні стосуватися ВПО та осіб, які проживають в Криму, але не зареєстровані там.
Сьогодні важливо підтримувати наших громадян і робити все можливе для їх захисту та безпеки.