Умови реєстрації та участі кримчан у ЗНО 2019

Міністерством освіти і науки України, а також Українським центром оцінювання якості освіти створено додаткові умови реєстрації та участі мешканців тимчасово окупованого Криму у зовнішньому незалежному оцінюванні.

1. Особи, які мешкають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, зможуть зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з 05 лютого до 25 березня 2019 року, а також з 03 до 20 травня 2019 року (для участі в додатковій сесії). Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 26 червня до 12 липня 2019 року.

2. Лише громадяни з неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи для реєстрації поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та інших необхідних документів на електронну адресу відповідного регіонального центру.

3. Якщо особа не може вказати адресу в Україні для отримання поштового повідомлення, інформація про результати реєстрації надсилається на її електронну адресу. В такому випадку сертифікати ЗНО зберігаються в регіональному центрі. Їх можна забрати в будь-який зручний час або отримати безпосередньо в пункті проведення зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування.

4. Щоб взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні цьогорічним випускникам, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, достатньо бути зарахованим за будь-якою формою навчання (денна, вечірня, дистанційна, екстернатна тощо) у загальноосвітньому закладі на території України.

Детальніше про порядок отримання документа про повну загальну середню освіту можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua

Рекомендації щодо реєстрації для участі в ЗНО розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/) в розділі «Процедура реєстрації».