Україна буде в НАТО та Євросоюзі

Новини

Президент Петро Порошенко впевнений, що Україна стане членом Північноатлантичного Альянсу та приєднається до Європейського Союзу. «Вірю – Україна буде в НАТО. Україна буде в Європейському Союзі. Ніхто, ніщо і ніколи нас не зупинить»,  – сказав Петро Порошенко на церемонії запуску «таймера безвізу».

Президент нагадав слова колишнього німецького канцлера Віллі Бранта: «Віднині те, що є єдиним цілим, буде розвиватися як одне ціле».

«Одне ціле – Європа, Європейський Союз і наша фантастична держава Україна», – переконаний Петро Порошенко. Він також наголосив, що «запровадження безвізового режиму – це не завершення, а потужне продовження реформ».

Глава Представництва ЄС в Україні Хьюґ Мінгареллі привітав усіх присутніх з початком дії безвізового режиму. Він зазначив, що три роки тому українці зробили свій європейський вибір і сьогодні відбувається «перше конкретне і реальне підтвердження цього європейського вибору».

«Ви будете мати можливість вільних подорожей без будь-яких візових вимог до 33 країн Західної Європи», – сказав Хьюґ Мінгареллі та висловив впевненість, що це поглибить інтеграцію України до країн ЄС та створить можливості для активних контактів у сферах культури, освіти, наукових досліджень і відкриє нові бізнесові можливості для українців. «Це найкращий спосіб активізувати відносини між ЄС та такою великою європейською країною, якою є Україна», – підкреслив Посол і назвав безвізовий режим «лише першим кроком».

«Я вірю, що незабаром ми будемо разом в одній родині», – сказав Глава Представництва ЄС в Україні та зазначив, що «все більше і більше європейців будуть зустрічатися з українцями, особливо з фантастичною українською молоддю і розуміти якою є Україна».