Участь в обговоренні європейських цінностей

12 жовтня 2018 р. керівник служби міжнародних зв’язків Представництва Євген Самуха взяв участь у презентації результатів всеукраїнського соціологічного дослідження «Ставлення українців до соціал-демократії», проведеного Інститутом Горшеніна за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Участь у заході взяли Марсель Рьотіг – директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Конрад Голота – радник фонду з питань партій в Центральній і Східній Європі, народні депутати, експерти та науковці.

Як відзначив співробітник Представництва, соціальні проблеми в Україні стали у т.ч. наслідками російської агресії, починаючи з Криму і Севастополя, та сприяють розквіту популістів, які називають європейський вибір хибним. Але не випадково більшість країн ЄС, де при владі або у правлячої коаліції знаходяться соціал-демократи, є розвиненими державами загального добробуту з панівними верховенством права і демократією, дієвим суспільним діалогом. Приєднання України до цього європейського клубу неминуче призведе до деокупації Криму і Севастополя.