Участь у заходах Фонду Фрідріха Науманна

26 вересня 2018 року головні консультанти служб Представництва Валерія Пахомова та Руслан Сейдаметов долучилися до публічної дискусії з нагоди святкування 60-річчя Фонду Фрідріха Науманна за Свободу на тему: «За свободу завжди варто боротися» – сьогодні більше, ніж будь-коли?».

У Дискусії взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Пан Ернст Вольфґанґ Райхель, Керівник проекту Фонду в Україні та Білорусі Беате Апельт, член Ради директорів Фонду Сабіне Льойтгойссер-Шнарренберґер, голова Комісії з журналістської етики, головний редактор Громадського радіо Андрій Куликов, голова Українського центру міжнародного ПЕН-клубу письменник Микола Рябчук, голова правління Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук, журналісти та представники громадських організацій.
 
Під час дискусії було обговорено проблему поширення фейкових новин та активної російської пропаганди в Україні, шляхи попередження та розпізнання вказаних фактів.
 
Також підіймалися питання протиправного відвідування німецькими політиками території тимчасово окупованого Криму та створення у Німеччині аналогу прийнятого у США Акта Магнітського.