Участь у вебінарі на тему: «Кримські санкції: схеми обходу та механізми притягнення до відповідальності в ЄС»

13 вересня об 11:00 Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич візьме участь у якості спікера у вебінарі на тему: «Кримські санкції: схеми обходу та механізми притягнення до відповідальності в ЄС», який проводиться в рамках проєкту “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”.

Вебінар організовано Медійна ініціатива за права людини у партнерстві з Euromaidan Press

Крім Антона Кориневича участь в обговоренні також візьмуть:

🔹Пані Хелін овер де Лінден, експертка, наразі пише докторську дисертацію в Гронінгенському університеті, присвячену санкціям ЄС щодо Криму, Східної України, проти Росії та режиму Януковича. Брала активну участь у розслідуванні нідерландських журналістів про порушення санкцій;
🔹Професор, д-р Седрік Рингаерт, доктор філософії (м. Левен, 2007), викладач на кафедрі міжнародного публічного права в Університеті Утрехта (Нідерланди), завідувач кафедри міжнародного і європейського права юридичного факультету університету. Санкції є безпосередньою сферою академічних інтересів пана Рингаерта, він глибоко вивчає міжнародну санкційну політику;

Модеруватиме вебінар: Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.

Робоча мова заходу – англійська, із синхронним перекладом на українську. Трансляція відбуватиметься на платформах Facebook та Youtube.
Для участі у заході через платформу Zoom із можливістю ставити запитання спікерам – потрібно пройти реєстрацію за посиланням:

https://forms.gle/3pUxDeQdmTakLBDBA

Підтвердження з інформацією про приєднання буде розіслане 13 вересня вранці.

Запрошуємо усіх охочих долучитись до трансляції.