Участь у Першому Форумі мереж ЄС 2018

3 жовтня 2018 р. керівник служби міжнародних зв’язків Представництва Самуха Євген та головний консультант служби Пахомова Валерія взяли участь у Першому Форумі мереж ЄС 2018.

У заході взяли участь Посол, Голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Перший заступник Голови парламенту Ірина Геращенко, заступник Міністра молоді та спорту України Микола Мовчан, представники українських інформаційних центрів ЄС, Євроклубів України, молоді, європейські посли та представники інших мереж ЄС.
 
Мета Форуму – ознайомити членів мереж з останніми подіями у сфері відносин ЄС та України, дати можливість учасникам поділитися напрацьованим досвідом, інформувати щодо сучасних інструментів комунікації, включаючи соціальні мережі, співпрацю з журналістами, мультимедійні продукти.
 
Під час Форуму було обговорено кроки України, зроблені на шляху інтеграції України в ЄС, адаптацію українського законодавства до європейських стандартів, перспективу політичної співпраці між Україною та ЄС.
 
Також особлива увага приділялася прогресу України на шляху європейської інтеграції та роль молодіжних проєвропейських та європейських мереж у ньому.
 
Під час заходу було нагороджено переможців Конкурсу відео та Євровікторини-2018. На завершення заходу було презентовано поточні та майбутні проекти для подальшої співпраці з Представництвом ЄС в Україні.