Участь у конференції «Окупований Крим: зовнішня політика і політика безпеки»

23-24 травня 2019 року у Києві відбулась конференція «Окупований Крим: зовнішня політика і політика безпеки», організована Фондами «Майдан закордонних справ» та «Конрада Аденауера» за участю керівництва Представництва Президента України в АР Крим, Міністерства інформаційної політики України, Меджлісу кримськотатарського народу, а також правозахисників і експертів з питань Криму, студентської молоді.

На заході Перший заступник Постійного Представника  Президента України в АР Крим Ізет Гданов подякував за роботу експертам Майдану закордонних справ та виступив  з доповіддю «Санкційна політика на національному та міжнародному рівні, як шлях до деокупації Криму».

Ізет Гданов відмітив, що на міжнародному рівні Україна повинна бути системним ініціатором санкцій  на країну-агресора поки Крим та Донбас не буде звільнено, для повноцінної та ефективної роботи треба внести відповідні зміні у національне законодавство в даній сфері та на національному рівні притягнути порушників санкційного режиму до відповідальності.

Відповідаючи на питання учасників конференції, Перший заступник зазначив про необхідність посилення повноважень Представництва, яке в умовах відсутності виконавчих органів влади АР Крим і м. Севастополя повинно координувати діяльність діючих  органів влади України з кримських питань.