Участь у форумі «Академія інтеркультурного діалогу»

13 вересня 2018 р. співробітник служби Представництва з питань реінтеграції та деокупації АРК Сергій Скрипник взяв участь у форумі «Академія інтеркультурного діалогу» у Мелітополі

. Захід був присвячений єднанню та взаємопорозумінню між національностями у багатокультурному світі. Гостями заходу також стали Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, його заступник Світлана Бойко, національний координатор Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста» Ксенія Хованова-Рубікондо, експерт Програми Ради Європи «Інтеркультурні міста» Єва Хілінські, голова Федерації грецьких товариств України, віце-координатор п’ятої периферії Ради греків зарубіжжя Олександра Проценко-Пічаджі, перший заступник Голови Ради Національних спільнот України Емір Валєєв, член президії Ради Національних спільнот України Тетяна Лук’янова, начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області Михайло Семікін, ректор Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького Анатолій Солоненко, радник Мелітопольського міського голови з питань інтеркультурної інтеграції міста Людмила Афанасьєва, а також голови громадських організацій, які представляють національні меншини та корінні народи України.

Сергій Скрипник у вітальній промові під час відкриття форуму розповів присутнім про роботу Представництва у напрямку сприяння забезпеченню реалізації прав корінних народів та національних меншин Криму та зазначив, що Представництво відкрите до діалогу та взаємодії у напрямку забезпечення етнічних прав громадян, що проживають у тимчасово окупованому Криму чи переселилися з півострову.