У зв’язку зі збільшенням кількості звернень громадян України щодо проблемних питань перетину адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом в умовах карантину (проходженням ПЛР-тестування та достроковим виходом із двотижневої самоізоляції), Представництво Президента України в АР Крим звернулося до Центру громадського здоров’я для отримання роз’яснень.

Публікуємо найважливішу інформацію, яка дозволить нашим співгромадянам проходити адмінмежу та дотримуватися карантинних обмежень без зайвих проблем і втрати часу.

 На сайті Центру громадського здоров’я розміщено алгоритм припинення самоізоляції для осіб, що перетнули адмінмежу та перелік сертифікованих лабораторій, в яких можна проходити ПЛР-тестування (доступ за посиланням: https://cutt.ly/4a49RP7).

 Проходьте ПЛР-тестування виключно в сертифікованих лабораторіях Херсонської області: ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України» та КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» ХОР.

Важливо! при зверненні до лабораторії зазначити, що Ви бажаєте отримати результат ПЛР-тестування для припинення самоізоляції. Лише тоді лабораторія автоматично передасть результат дослідження до Центру громадського здоров’я і, за умови негативного результату тестування, вже протягом однієї години двотижнева самоізоляція буде достроково припинена.

‼️ Перед проходженням ПЛР-тестування в сертифікованій лабораторії необхідно уважно стежити за достовірністю введених даних. Для уникнення небажаних наслідків у формі варто зазначити номер телефону, який був використаний для встановлення застосунку “Дій вдома”.

Ознайомитися з інструкцією по використанню застосунку “Дій вдома” можна за посиланням: https://cutt.ly/ka40izp.