У Сімферополі російські силовики затримали архієпископа ПЦУ Климента

Сьогодні, 3 березня, у тимчасово окупованому Криму в Сімферополі на автовокзалі російські силовики затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Православної церкви України Климента, який збирався їхати до російського Ростова-на-Дону на суд українського політв’язня Павла Гриба, пояснивши, що у його сумках знаходяться речі, які нібито було вкрадено ним з церкви.

За інформацією журналіста Антона Наумлюка, Климент доставлений в т. зв. «центральний райвідділ поліції» Сімферополя, де у нього в присутності адвоката Еміля Курбедінова взяли пояснення, однак відпускати відмовилися, пославшись на те, що необхідно отримати протоколи, складені співробітниками т. зв. «ППС», яких очікують. У «відділ» приїхав т. зв. «заступник начальника поліції” Сімферополя Сергій Нікітін, який відмовляється відпускати Климента, незважаючи на дані їм пояснення.

Пізніше стало відомо, що архієпископа Климента з “центрального райвідділу поліції” Сімферополя відвезли в “Київський райвідділ”. За словами адвоката Миколи Полозова, Клименту мають намір пред’явити звинувачення “в дрібному хуліганстві” за те, що він, перебуваючи на сімферопольському ринку, нібито “нецензурно лаявся”.

Після восьмої вечора адвокат Микола Полозов повідомив, що архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента відпустили без складання протоколу.