Ukraina Prezidentiniñ Qırım MC Temsilciligi aq qorçalayıcılarnen beraber Qırım sakinleri içün subet botunı taqdim etti

Ukraina Prezidentiniñ Qırım MC Temsilciligi ”Qırım-SOS” aq qorçalav teşkilâtı ve insan aqları boyunca Ukraina-Helsinki birligi ile beraber Telegram içtimaiy ağında çalışqan CrimeaIsUAbot (t.me/CrimeaIsUaBot) subet botunı taqdim etti. İşbu vasta vaqtınca işğal etilgen Qırım yarımadasında yaşağan Ukraina vatandaşlar içün yaratılğandır. Onıñ yardımınen eñ çoq soralğan suallerge umumiy cevap almaq mümkündir.

“Ukraina Prezidentiniñ Qırım MC Temsilciligi aq qorçalayıcılarnen beraber Qırım sakinleri içün subet botunı taqdim etti”
Представництво Президента України в АР Крим наголошує на важливості захисту адвокатської діяльності та засуджує дії окупаційної влади, а також органів влади Російської Федерації по тиску на адвокатів та правозахисників, які захищають громадян від політично мотивованих переслідувань.

Bağışlañız, bu metin tek “Укр” tilinde mevcuttır.Відбулася зустріч команди Представництва Президента України в АР Крим у складі Постійного Представника Антона Кориневич та заступнць Дар’ї Свиридової та Таміли Ташевої з Тимчасово повіреним у справах Посольства Грузії в Україні Давидом Бочорішвілі.

Bağışlañız, bu metin tek “Укр” tilinde mevcuttır.


Представництво Президента України в АР Крим спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з питань ініціювали створення Міжвідомчої групи щодо доступу мешканців тимчасово окупованих територій до онлайн послуг.

Bağışlañız, bu metin tek “Укр” tilinde mevcuttır.


За ініціативи Представництва Президента України в АРК та сприяння Офісу Президента України сьогодні рішенням Уряду внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України № 979-р «Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 08 серпня 2020 року

Bağışlañız, bu metin tek “Укр” tilinde mevcuttır.